sobota, 19 października 2013

Pani Gruba Dynia i panna Cholula (Mrs. Fatty Pumpkin and Miss Cholula)

Pani Gruba Dynia mieszka na kredensie w dużym pokoju ale często bywa w kuchni. Dba o to, by zawsze było coś ciepłego do picia, na przykład herbatka z cytryną i ze świezym imbirem, albo jakaś inna. Wcale nie jest jakąś straszną czarownicą, nosi taki kapelusz, bo jej w nim po prostu do twarzy :)Panna Cholula jest z pochodzenia Meksykanką i zamieszkuje w lodówce. Jest młodsza i bardziej, że się tak wyrażę, zwiewna, niż pani Gruba Dynia, ale ma podobny charakter. A może nawet mocniejszy, bo zawiera sporo kapsaicyny.


Rozgrzewa człowieka od środka. Poprawia humor. Ożywia nudną jajecznicę o poranku. I ryż.O, proszę, tutaj pan Płyn stoi taki nabzdyczony - wiecznie w kółko to samo, dzień w dzień te cholerne naczynia, dajcie mi wreszcie święty spokój, i tak używacie tej zakichanej zmywarki - pewnie tak sobie myśli. A panna Cholula tym się nie przejmuje i jest uprzejma nawet dla takiego niemiłego dziadygi!

Tu jest instrukcja na Panią Dynię.

A tu na pannę Cholulę :)

4 komentarze:

 1. I like the face on the dish soap bottle ... it's the face I make whenever I have to do dishes. Mrs. Pumpkin and Miss Cholula look much more cheerful! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. You have understood this post perfectly! The language of facial expressions is universal :)

   Usuń
 2. Both look adorable! I just love the happy colours and cute faces :) Hugs xxx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you so much Rosella and thank you for this super cute pattern!! Isn't this amzing that we now have similar tea cosies in our kitchens?

   Usuń